Насадка кондитерська No858.
Насадка Ateco – кондитерська безшовна насадка, призначена для виготовлення кремового декору для десертів, відсмоктування тіста, зефіру та меренги.
Використовується для прикрашання тістечок, кексів, печива та тортів. Зручна в роботі, міцно тримається в кондитерському мішку. Насадка виготовлена з міцної неіржавкої сталі, безпечної для здоров'я, вона стійка до іржі та призначена для багаторазового використання без вигину у формі. Легкі в догляді, можна мити в посудомийній машині. Насадки підходять практично для всіх кондитерських мішків.
За допомогою кондитерських насадок Ви можете створити різноманітні візерунки на своїх кулінарних виробах.
| Висота: | 4.7 см |
| Діаметр верху: | 0.9 -1.7 см |
| Діаметр низ: | 3.1 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Ateco |
| Країна виробник | Південна Корея |
- Ціна: 100 ₴

