Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка для кондитерського шприца No234 .Використовується для прикрашання тістечок, кексів, печива та тортів. Зручна в роботі, міцно тримається в кондитерському мішку. Насадка виготовлена з міцної неіржавкої сталі, безпечної для здоров'я, вона стійка до іржі та призначена для багаторазового використання без вигину у формі. Легкі в догляді, можна мити в посудомийній машині. Насадки підходять практично для всіх кондитерських мішків.
За допомогою кондитерських насадок Ви можете створити різноманітні візерунки на своїх кулінарних виробах.
| Висота: | 4 см |
| Діаметр верху: | 1.3 см |
| Діаметр: | 2.5 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 35 ₴

